Organisatie

Gemeenteraad

Leden

Foto van Mieke Bos-Carabain Mieke Bos-Carabain (Fractievoorzitter) vanaf 02-01-2018 Foto van Mariët Bosman Mariët Bosman (Fractievoorzitter) vanaf 02-01-2018 Foto van Erianne van der Burg-Versteeg Erianne van der Burg-Versteeg (Fractievoorzitter) vanaf 02-01-2018 Foto van Maarten Kluit Maarten Kluit (Fractievoorzitter) Foto van Nette Kruzenga Nette Kruzenga (Fractievoorzitter) vanaf 02-01-2018 Foto van Marco Metscher Marco Metscher (Fractievoorzitter) vanaf 02-01-2018 Foto van Markus Ploeger Markus Ploeger (Fractievoorzitter) vanaf 02-01-2018 Foto van Gerard Renkema Gerard Renkema (Fractievoorzitter) vanaf 02-01-2018 Foto van Thea van der Veen Thea van der Veen (Fractievoorzitter) vanaf 02-01-2018 Foto van Han van der Vlist Han van der Vlist (Fractievoorzitter) Foto van Henk Bos Henk Bos (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Fré Bos Fré Bos (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Bert van Dijk Bert van Dijk (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Lucy Doorn Lucy Doorn (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Anja van Duren Anja van Duren (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Martine Feenstra Martine Feenstra (Raadslid) Foto van Henk Flederus Henk Flederus (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Hans Haze Hans Haze (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Niels Joostens Niels Joostens (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Ida Klaassens Ida Klaassens (Raadslid) Foto van Kees Koning Kees Koning (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Hendrik Loots Hendrik Loots (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Yannick Lutterop Yannick Lutterop (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Maarten van der Meijden Maarten van der Meijden (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Patricia Nieland-Kampen Patricia Nieland-Kampen (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Evert Offereins Evert Offereins (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Julia Polat Julia Polat (Raadslid) Foto van Chantal Ridderbos-Hovingh Chantal Ridderbos-Hovingh (Raadslid) vanaf 02-01-2018tot 19-04-2018 Foto van Rudy Sinnema Rudy Sinnema (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Chris Ubels Chris Ubels (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Jan Velthuis Jan Velthuis (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Han van der Vlist Han van der Vlist (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Jan Westerdiep Jan Westerdiep (Raadslid) vanaf 19-04-2018 Foto van Harry Wind Harry Wind (Raadslid) vanaf 02-01-2018 Foto van Adriaan Hoogendoorn Adriaan Hoogendoorn (Voorzitter) vanaf 11-07-2018 Foto van Rein Munniksma Rein Munniksma (Voorzitter) vanaf 01-01-2018tot 08-07-2018 Foto van Mieke Bouwman Mieke Bouwman (Raadsgriffier) vanaf 02-01-2018

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad, ga naar de fractie pagina
Aantal zetels op 31-12-2018
33