Organisatie

Gemeenteraad

Leden

Foto van Mieke Bos-Carabain Mieke Bos-Carabain (Fractievoorzitter) Foto van Mariët Bosman Mariët Bosman (Fractievoorzitter) vanaf 02-07-2020 Foto van Erianne van der Burg-Versteeg Erianne van der Burg-Versteeg (Fractievoorzitter) Foto van Maarten Kluit Maarten Kluit (Fractievoorzitter) tot 06-02-2020 Foto van Nette Kruzenga Nette Kruzenga (Fractievoorzitter) Foto van Yannick Lutterop Yannick Lutterop (Fractievoorzitter) vanaf 01-09-2020 Foto van Marco Metscher Marco Metscher (Fractievoorzitter) Foto van Markus Ploeger Markus Ploeger (Fractievoorzitter) Foto van Gerard Renkema Gerard Renkema (Fractievoorzitter) tot 01-09-2020 Foto van Thea van der Veen Thea van der Veen (Fractievoorzitter) Foto van Han van der Vlist Han van der Vlist (Fractievoorzitter) Foto van Geke Akkerman Geke Akkerman (Raadslid) Foto van Klaas Boer Klaas Boer (Raadslid) vanaf 23-04-2020 Foto van Henk Bos Henk Bos (Raadslid) Foto van Fré Bos Fré Bos (Raadslid) Foto van Albert Bosscher Albert Bosscher (Raadslid) Foto van Jan Buurke Jan Buurke (Raadslid) vanaf 17-12-2020 Foto van Bert van Dijk Bert van Dijk (Raadslid) tot 23-04-2020 Foto van Lucy Doorn Lucy Doorn (Raadslid) tot 02-07-2020 Foto van Anja van Duren Anja van Duren (Raadslid) Foto van Martine Feenstra Martine Feenstra (Raadslid) Foto van Henk Flederus Henk Flederus (Raadslid) Foto van Roel Folkersma Roel Folkersma (Raadslid) vanaf 02-07-2020 Foto van Hans Haze Hans Haze (Raadslid) tot 17-12-2020 Foto van Niels Joostens Niels Joostens (Raadslid) Foto van Ida Klaassens Ida Klaassens (Raadslid) Foto van Kees Koning Kees Koning (Raadslid) Foto van Hendrik Loots Hendrik Loots (Raadslid) Foto van Yannick Lutterop Yannick Lutterop (Raadslid) tot 01-09-2020 Foto van Maarten van der Meijden Maarten van der Meijden (Raadslid) Foto van Patricia Nieland-Kampen Patricia Nieland-Kampen (Raadslid) Foto van Evert Offereins Evert Offereins (Raadslid) Foto van Mathieu Paapst Mathieu Paapst (Raadslid) vanaf 17-12-2020 Foto van Julia Polat Julia Polat (Raadslid) Foto van Gerard Renkema Gerard Renkema (Raadslid) vanaf 01-09-2020tot 17-12-2020 Foto van Rudy Sinnema Rudy Sinnema (Raadslid) Foto van Chris Ubels Chris Ubels (Raadslid) Foto van Jan Velthuis Jan Velthuis (Raadslid) Foto van Han van der Vlist Han van der Vlist (Raadslid) tot 26-01-2020 Foto van Jan Westerdiep Jan Westerdiep (Raadslid) Foto van Harry Wind Harry Wind (Raadslid) Foto van Ger Zuiderveen Ger Zuiderveen (Tijdelijk raadslid) tot 02-07-2020 Foto van Adriaan Hoogendoorn Adriaan Hoogendoorn (Voorzitter) Foto van Mieke Bouwman Mieke Bouwman (Raadsgriffier)

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad, ga naar de fractie pagina
Aantal zetels op 31-12-2020
33