Joke Lesman

Naam: Joke Lesman

Fractievoorzitter Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Statenlid Provinciale Staten (bezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, SP
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Gemeenteraad
  • Actieve functie Lid, Begeleidingscommissie raadsakkoord
  • Actief sinds 31 mrt. 2022 Lid, Fractievoorzittersoverleg
  • Actieve functie Lid, Auditcommissie
  • Actieve functie Lid, Werkgroep omgevingswet

2019

  • 02 jan. 2018 - 11 jul. 2019 Raadslid, Gemeenteraad
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens